čt  17:00 - 18:30

Contact us for more information.

Podporují nás:

se spolupodílí na financování činnosti našeho oddílu.
Z finančních prostředků Jihočeského kraje je hrazeno startovné a cestovné na ME, MS, MČR, NP.

Facebook
REFERENCE:
Už dlouho nás něco tak obrovský nebavilo. Konečně máme něco, co můžeme dělat společně a hlavně v partě super lidí. Na každý trénink se neskutečně těšíme a ten pocit pak....k nezaplacení. Takže velké díky trenérům. Zuzka, Petr a Patrik

Hungaria JKA karate Open 2024

Dne 2.června se v maďarské Budapešti, ve zcela nové hale konal již třetí ročník Hungaria JKA karate Open.  Náš klub vyslal na tyto mezinárodní závody 5 závodníků – Patrika Adama, Barču Loudovou, Lukáše Appelta, Míru Hovorku a Matyáše Najmana. V konkurenci, kde bylo na 300 závodníků z Maďarska, Česka, Srbska, Slovinska, Rumunska a Anglie testovali svou formu na posledním mezinárodních závodech před prázdninami a před Mistrovstvím světa v Japonsku, které se bude konat v říjnu letošního roku. Hlavní trenér našeho klubu David Havlík byl přizván jako rozhodčí a zastával pozici area managera, tj. měl na starosti jedno tatami a asistoval hlavnímu rozhodčímu soutěže.
Všichni závodníci odvedli  to, co v nich je. Míra vyhrál kata jednotlivců ve věkové kategorii 16-17 let, Luky se ve stejné kategorii umístil na 7.místě. Maty startoval ve dvou kategoriích – v kategorii junioři (18-20 let) a v kategorii seniorů (všichni starší 18 let). V juniorech obsadil úžasné 5.místo a v mužích skončil těsně před branou osmičky. Jako kata tým ve složení Míra, Lukáš a Maty startovali v kategorii 18-20 let a tuto  kategorii vyhráli se svou katou Empi.
Barča Loudová si krásně vedla v kata, kde skončila na nepopulárním čtvrtém místě, ale také startovala v disciplíně kumite, kde sice vypadla hned p prvním zápase, ale byl to velmi pěkný a vyrovnaný zápas. Obdobně dopadl i Patrik Adam, který také vypadl hned v prvním kole. A vzhledem k tomu, že se závodilo na jednu porážku, byl to konec v závodu, v kata se mu vedlo krásně a skončil na osmém místě.

Míra a Luky pak ještě startovali v kumite a kumite týmech v kategorii 16-17 let. V kategorii měli opravdu silné a tvrdé soupeře. Míra získal v individuálech 3.místo a v kumite týmech pak společně s Honzou Pospíšilem (Karate klub Kadaň a Klášterec) a Honzou Zámorským (SK Karate Lipník nad Bečvou) skončili také na 3.místě.

Celkově je potřeba všechny pochválit a poděkovat jim za skvělou reprezentaci nejenom našeho klubu, ale také Prachatic a Jihočeského kraje.

Velký dík patří trenérům za přípravu a rodičům za podporu!